Tvorba moderního e-shopu

Vytvoříme pro Vás moderní e-shop - DriveSpace.cz

Vytvoříme pro Vás moderní e-shop

Tvorba každého e-shopu probíhá individuálně. Každý vytvořený e-shop má své specifické vlastnosti, které vyplývají právě z chování zákazníků. Nezbytnou podmínkou pro úspěšný e-shop jsou produkty vhodné pro prodej prostřednictvím Internetu.


Obchodujte na Internetu

Tvoříme e-shopy, které prodávají. Dokážeme prozumět chování vašich zákazníků a navrhnout e-shop, který bude pracovat pro vás.


Vytvořením e-shopu práce nekončí

Vytvořením a spuštěním nového e-shopu práce určitě nekončí. E-shop může tvořit značnou část vašeho celkového obratu. K tomu je potřeba věnovat následnou péči vylepšování a rozvoji e-shopu s cílem získat co nejvíce nových zákazníků. Nedílnou součástí každého e-shopu je jeho kvalitní optimalizace SEO, tedy optimalizace pro vyhledávače. Pro efektivní propagaci vašeho e-shopu na Internetu zajistíme PPC kampaně a internetovou reklamu.


Na co se soustředíme při realizaci úspěšného obchodu?
  • KROK 1: Měníme návštěvníky na zákazníky. Pomocí testování a zapracování zkušeností maximalizujeme konverzi, tedy schopnost e-shopu proměnit návštěvníky na zákazníky.
  • KROK 2: Šetříme váš čas a minimalizujeme náklady na obsluhu. Neustále zlepšujeme technické řešení a přizpůsobujeme jej vašim potřebám, abychom minimalizovali náklady.
  • KROK 3: Přivádíme potenciální zákazníky. Hledáme a vyhodnocujeme nové prodejní kanály. Snažíme se vybírat takovou reklamu, u které je rentabilita investic co nejvyšší.


Chcete se pustit do vlastního e-shopu?

Vytvoříme pro vás úspěšný e-shop kam se návštěvníci budou rádi vracet


Chci webové stránky! +420 776 107 354

Nezávazná konzultace ZDARMA